..............

m 201

TR AR  DE

 Haçlıların başı Amerika! Çocuk katili, kadın katili Amerika!


Haçlı ordusuyla girdikleri yerlere bela ve musibeti de beraberinde getiriyorlar! Ölüm kokusu arkasında koşuşturuyor.

Afganistan´a 2001 yılından ´Haçlı Seferlerini´ ilan ederek girdikleri günden beri bu teröristler 20 senedir sivillere karşı katliam yaptılar. Çocuk kadın demeden, NATO’nun şemsiyesi altında, bütün silahlarını bu masum insanların üzerinden denediler.

Avrupa´da bu yarışa dâhil oldu ve onlarda sivilleri öldürmekte, bu çete başı Amerika ile yarış eylediler. Sadece Alman generali Klein´ın verdiği bir talimatla, 160´ın üzerinde sivil hava bombardımanı sonucu yanarak diri diri can verdiler.

İnsanlıktan nasibini alamayan bu Haçlı ordusu, Afganistan´da kovularak çıktıkları gün bilene 10 sivil masumu öldürerek, bunlardan 7´si çocuk, Afganistan´da def olup kaçtılar.   

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Sözcüsü Mc Kenzie:
"Söz konusu saldırıda 7'si çocuk 10 kadar sivilin öldüğü sonucuna vardık. Dahası bu saldırının hedefindeki araçtakilerin ya da ölenlerin DEAŞ/K ile bir bağlantısı yok ya da ABD güçlerine doğrudan bir tehlike arz etmiyor." itirafında bulundu.

Kendi kaynakları tarafından, sivillerin olduğuna dair önceden uyarılmalarına rağmen, katiller bombalarını attılar ve öldürülen 13 Amerikan askerinin intikamını aldılar.  

Bu öldürülen mazlumların defteri bir gün açılacak ve mutlaka tek tek onlardan sorulacaktır!

Adalet terazisi mutlaka yerini bulacaktır!

Müslümanların gafil ayrılıklarından faydalanan, sivillerin katili, çocuk katili hayâsız Haçlılar!

www.seriat.net