..............

m 201

TR AR  DE

Yahudi Terör Devletine, dört yönde, darbe üzerine ağır darbe yağıyor!

Mağduriyet rolüne bürünerek, azılı dişleriyle ve tırnaklarıyla saldıran, masumiyet reklamıyla çocukları katleden Yahudiler.. Bu defasında yine savunmasız sivillerin üzerine toplarını ve füzelerini doğrulttular.

Kansız Yahudiler kendilerini bu şekilde savunuyorlardı! Öldürebildikleri kadar öldüreceklerdi, öldüremedikleri sivillerin de gözlerini korkutacaklardı!

Evdeki hesap çarşıdakine uymadı ve ektikleri terör füzelerinin karşılığı olarak, bir fırtına füze yağmuruna tutuldular.

Gaza´da binlerce füze sürüsü ateşleniyor, Lübnan´da füzeler kalkıyor, Suriye´de füzeler fırlatılıyor.. Bahar yağmuru gibi Yahudi teröristlerin başına inim inim iniyor.

Bir de bunun üzerine içerideki Filistinli Müslümanlar da ayağa kalktı ve şehirleri bu fanatik Yahudilerden temizliyorlar.

Yahudi terör devleti uçaklarıyla, toplarıyla, gemileriyle ve füzeleriyle sivillere  saldırarak, savunmasız Müslümanların gözüne korku ekmenin peşindeyken.. Tam o sırada, Ebabil kuşları misali bu füzeler, başlarına dört bir yandan yağmaya başladı.

Tebdilini şaşıran Yahudiler, başlarına her taraftan yağan füzelerin şaşkınlığıyla, korkular içerisinde sıçanlar gibi sığınaklara koşuştular. Kendini ancak silahların gölgesinde güçlü hisseden Yahudi toplumu, bu hezimetin karşısında ezildi ve ezildikçe de psikolojisi derinden sarsıldı.

Savunmasız insanları katletmeye alışmış bu seri Yahudi katiller..

Gözlerinin önünde kendi sonlarını izleyerek hissetmeleri, onlara sonlarını getirecek derinden bir darbe korkusu olarak yeter ve artar bilene!