..............

m 201

TR AR  DE

Çaresizlik içerisinde çatlayan, Filistin´de ki işgalci Yahudi teröristler!

Yahudilerin ellerinde en gelişmiş silahlar var. Ruhsuz bu makinelerle içlerindeki Yahudi terörünü açığa vurarak, sivilleri ve savunmasız kadın ile çocukları katlediyorlar. Güçleri bir bunlara yetiyor, ne yapsınlar! Mertlik, dürüstlük ve şeref denen vasıflardan uzak oldukları için, ellerindekilerle yetiniyorlar!

Bunun yanında Yahudiler, tarihte tefecilikle ve sahtekârlıkla tanındıkları parasal güçleri de mevcut.  Ticari alanın yanında, bir de parasal gücü silah yerine kullanarak, ülkeleri satıyorlar ve istedikleri ülkeleri de satın alıyorlar. Onların safında yer alan Avrupa ve Amerika´yı da, bu şekilde satın almış vaziyetteler. İslam ülkelerinin, neredeyse bütün kafasız başlarını da, satılmışlar listesine almışlar ve Yahudi´nin maaş listesinde yerlerini muhafaza eylemekteler.

Terörist Yahudilerin ellerindeki sınırsız imkânlara rağmen, çektikleri imkânsızlığın öldürücü ıstırabı!

İmkânların hepsiyle birlikte her şey elinde olacak ve neticede hiçbir şeye sahip olamayacaksın! Yahudi terörünü ekeceksin, terörü destekleyen Hıristiyan politikacıları yanına alacaksın, teröre susan İslam ülkelerinin başlarını da satın alacaksın.. Buna rağmen bir adım ileriye gidemeyeceksin, Yahudi terör devletini kabul ettiremeyeceksin. Müslümanların gözünü korkutamayacaksın. Filistinli çocuğun üzerine tankı süreceksin ve o çocuk bir taşı yerde kaldıracak ve tankınla beraber senin kirli vicdanına karşı bu taşı fırlatacak.
Yahudilerin bulundukları kirli çıkmazın kör düğümü, işte buna denir.

Filistinli Müslümanların karşısında rezil ve kepaze düşmüş durumdalar, eli mahkûm Yahudiler. Ne bir adım ileriye gidebiliyor, ne de geriye doğru adım atarak, varlığıyla kirlettikleri bu kutsal diyarları terk edebiliyorlar.  

Yahudi teröristlerin yüzü olsa, bu kepazeliğin karşısında çatlayarak, sadece Filistin´i terk etme şöyle dursun, bütünüyle dünya küresini kendiliğinden terk eylerler. İnsanlıkta nasibini almamış, ar perdesi yıkılmış Yahudi teröristlerden, nerede bu izan nerede bu yüz!