..............

m 201

TR AR  DE

Avrupa ve Amerika´nın kirli yüzü: İsrail Terör Devleti´nin sözcüleri!

İki kıtanın Hıristiyan ülkeleri, hele başları ve başbakanları, bir oyuncak misali Yahudi teröristlerin ipinde takılı piyon gibi hoplayıp zıplıyorlar. Yahudi nereye doğru çekerse, oraya doğru koşuyorlar.

Ne düşünüyorlar, ne de bir nefes molası veriyorlar. Emir komuta zincirinde, Yahudi´nin emrine amadeler. Kendi başına karar veremeyen, bu ülkelerin tamamı, ayaklarının üzerinde duramayan sabi çocuklar gibi, terör devleti İsrail tarafından kullanılıyorlar.

Bunun sebeplerine inecek olursak:

1.   Bu ülkelerin başları ya satın alınmışlar, ya da Yahudi teröristler tarafından gözleri korkutulmuş zavallılardır.

2.   Yahudi teröristlerin elindeki ekonomik yaptırımlardan dolayı, onların talimatlarına amade ülkelerdirler.

3.   Hıristiyan ve Yahudi teröristlerin ortak bir düşmanları vardır, o da İslam. Düşmanımın düşmanı dostumdur kuralını uygulayarak, tarihteki bu iki katı düşman, Müslümanlara karşı terörden birleşmekteler.

4.   Tarihlerinde işledikleri terörün kanı daha kurmamışken, Yahudi ve Hıristiyan teröristler, aynı zihniyet ve aynı karakterlerin sahipleri olarak birbirlerinin ayıbını örtüyorlar ve İslam düşmanlığından birleşiyorlar.

Terörizm ve yağmacılık üzerine birleşen bu terörist güruh, her ne kadar da siyasi ve ekonomik gücü elinde bulundursalar da, zayıf ve karaktersizlerdir. Zulümlerinin bataklığında yıkılmaya ve yok olmaya mahkûmlardır. Çatırdama vicdansızlıklarında başlarken, aşağılık fikirlerinde yerini alırken..

Bir Selahaddin çıkar, bir Fatih Sultan Mehmet çıkar ve onlara gereken dersi verdikten sonra, tarihin karanlık sayfalarına gömer.

Gün doğmadan neler doğar. Hangi terör devletleri tarihe karışır ve hangi teröristlerin üzerine kızıl toprak serpilir!