..............

m 201

TR AR  DE

Alçaklar birlik halinde küçüldükçe, çukurun içinde kayboluyorlar!

Bir terör işgal devleti var: İsrail. 

Bu terörün içini dolduranlar var: Yahudiler ve işbirlikçileri.

Teröristlerin arkasında duranlar ve onlara sorgusuz sualsiz yataklık yapanlar: Avrupa ve Amerika.

Şımarık Yahudi´nin başı ağrımadan, bu iki oyuncular devreye girerler ve onları terörüyle birlikte savunurlar.

Teröristler bir bir Filistin beldelerini işgal ederken, ev sahibi Filistinli yerlileri işgalci olarak tanıtırlar.

Teröristler uçak ve füzelerle acımasızca sivillere saldırırken, Filistinli çocukların tanklara karşı fırlattıkları taşları, onlar tarafından insanlık suçu olarak yaygara koparılır.

Teröristler sivillere karşı katliam yapar öldürürken, Filistinli sivil ya intihar etmiştir, ya da hazırladığı taş yığını tarafından öldürülmüştür!

Son olaylarda terörün savunucusu Avrupa: "Gazze'den İsrail'deki sivil halka roket atılması tamamen kabul edilemez ve gerginliği artıran dinamikleri beslemektedir."

Son olaylarda terörün savunucusu Amerika: "Bugün Gazze'den İsrail'e yapılan roket saldırısı kabul edilemez. İsrail kendini savunma hakkına sahiptir. Burada da bakanlık olarak İsrail'in kendini savunma ve koruma konusundaki ihtiyaçları konusunda iş birliği yapmaya hazırız."

Anlaşılan dünya insanlığı, Yahudi teröristlerin ve teröre yataklık yapan Amerika ve Avrupa´nın eline mahkûm düşmüş durumda ve inim inim inlemektedir!

Yahudi teröristler, Hıristiyan müttefikleriyle birlikte Mescid-i Aksa´ya, mahremimize kadar girdiler ve kirli ellerini uzattılar.

Halen Peygamberi bir direnişe geçmenin zamanı gelmedi mi dersin, ey Müslüman!