..............

m 201

TR AR  DE

Filistinli Müslüman kardeşlerimize karşı minnet borcumuz var!.

Kendi bedenlerini siper ederler ve Mescid-i Aksa´yı savunurlar. Kutsal beldeleri Yahudi teröristlere karşı savundukları için, Ümmet olarak Filistinli Müslümanlara minnet borcumuz vardır.

Evlerini barklarını terk etmiyorlar, rahatı tercih ederek oralardan göçmüyorlar. Yahudi terör devletinin bu evleri dozerlerle yıkma pahasına da olsa, bu mekânları kahpelere satmıyorlar ve direniyorlar.

Aç kalıyorlar susuz kalıyorlar, yine de bu mekânları terk eylemiyorlar. Rahat içerisinde keyfini yaşayan Ümmet olarak, Filistinli kardeşlerimize karşı bir rahat borcumuz vardır.

Filistinliler hanımlarıyla ve çocuklarıyla birlikte alçak Yahudi askerlerinin karşısında geleceklerini feda etmekteler. Tankların topların karşısında, uçak ve denizde gemilerde fırlatılan füzelerin karşısında, gururlu dimdik bir duruş sergilemekteler.
Filistinli çocuklara ve kadınlara karşı başı eğik bir Ümmet olarak, mahcubiyet borcumuz vardır.

Yahudi teröristlere karşı bütün Ümmetin şerefini, sadece yumruk gücüyle koruyan, Filistinli kardeşlerimize, bir şeref borcumuz vardır.

Ümmet olarak borcumuz hayli birikti, borç defterimiz doldu taştı. Ne zamana kadar bu hesap böyle, hesapsızların hesabına dönecek?

www.seriat.net