..............

m 201

TR AR  DE

Müslüman Filistin halkı kazandı ve galip geldi!

Filistinli gruplar, Gazze Şeridi'nden İsrail terör devletine yaklaşık 3 bin 500 füze fırlattı. Bu fırlatılan füzeler nedeniyle sadece 12 İsrailli öldü ve onlarcası yaralandı. Yahudilerin az sayıda ki sivil kayıpların nedenine gelince..

Kendilerinin ifade ettiği gibi ´Demir Kubbe´ yüzünden olmadı. Çünkü en azında bu füzelerin yarısı, o kubbeyi aşarak, dünyayı başlarına yıktı. Asıl Yahudilerin korunmasına gelince, Filistinliler füzeleri fırlatmadan önce şehirlerin isimlerini duyurdular ve böylece sivil Yahudilerin sığınaklara kaçmasını sağladılar ve onları korudular.

Direniş füzelerinin gerçek gayesi ve etkisi, işgal devleti nüfusunun yüzde 70'inden fazlasını sığınaklarda uyumak zorunda bırakmasıdır. Bunu da fazlasıyla başardılar.

Bundan daha büyük başarısına gelince.. İsrail terör devletinin bütünüyle ekonomisini, hava sahasını ve psikolojisini altüst eylediler.

Yahudi terör devleti, Müslümanların bu direnci karşısında tebdilini şaşırdı ve masaya oturarak, pes etmek zorunda kaldığını açıkladı.

Galip gelen inanan Müslümanlardır, gerisi kaybetmeye mahkûmdur!

www.seriat.net