..............

m 201

TR AR  DE

Yazıklar olsun, İslam ülkelerinin başlarında bulunan başsızlara!

Nasıl olur da kendi halinizde olunca, sorumlu olduğunuz topluma karşı aslan kesilirsiniz. Sizi eleştiren mi var, hoşunuza gitmeyen bir hal mi var, bağırıp çağırıp kesip asarsınız. Heyelan gibi meydan okursunuz. Cesaretinize diyecek yoktur, gücünüz yeter iki garibana karşı. Dinini irfanını yaşamak isteyen iki garibe üç nefesi çok görürsünüz. İşkencelerin altında inim inim inletirsiniz, hapishanelerde süründürürsünüz.

Ya Amerika´da ki Hıristiyan efendinize, ya İsrail´de ki Yahudi ağanızda bir işaret gelince ne oluyor sizlere? Adlarını duyar duymaz bendiniz sararır sesiniz çıkmaz, halden düşmüş renginiz atar. Kölenin bile rahat davrandığı yerde, siz efendilerinizin karşısında göz bebeğinizi bile kımıldatmıyorsunuz.

Müslüman halkınıza karşı gaddarlığınız kadar, Hıristiyan ve Yahudi efendilerinize karşı da bir sıçan yavrusu gibi çirkin savunmasız ve teslim olmuş perişan haldesiniz.

Acınılacak yerdesiniz, makam sahibi asla değilsiniz. Olsa olsa Hıristiyan ve Yahudi efendilerinizin size verdikleri makamın merkebi ve kölesi konumundasınız. 

Vah sizlerin şu perişan halinize.. Tuh sizlerin mazluma geçen çalımınıza..