..............

m 201

TR AR  DE

Alçaklar üst üste dizilmeyle birlikte, ancak alçaklıktan yükselirler!İsrail Terör Devleti korkusundan dilenmeye başladı. Kendisini savunmasız çocuk ve kadınlara karşı savunmada biraz zorlanırlar! Hemen Amerika kıtasında Biden yetişir ve 750 milyon dolar karşılığında 850.000 (bin) silah gönderir. Yeter ki Filistinli çocuklara ve savunmasız kadınlara karşı Yahudi teröristlerin amansız savaşı devam eylesin. Bu gördükleri destekle birlikte, Filistin´i işgal eden alçalmış Yahudiler, bu silahlarla biraz daha alçalırlar.

Yahudi teröristlere destek bununla da bitmez ve Avusturya hükümetinden de bir adım gelir. Avusturya tarafsız ve hür bir ülke olduğunu kenara bırakarak, Terör Devleti İsrail´in buyruğu altına girdiğini kabul eyler. Başbakanları Kurz (kelime anlamına uygun = kısa) küçülür ve hükümet binasını Yahudilerin emrine verir. Sembolik olarak da onların terör bayrağını meclis binasının üzerine dikerek, küçüklüğü de aşarak ülkesini Yahudi teröristlerin emrine vererek alçalır.


Dün Hitler gibi bir teröristi içerisinde yetiştiren Avusturya devleti, bu gün de Yahudi teröristlerin safında yer alarak, kendi tarihi geleneklerine uygun harekette bulunmuştur. Yakın tarihte azılı Hitler gibi teröristleri yetiştirenler, bu günkü azılı Yahudi teröristlere çanak tutarlar. İşgalci Yahudilere gelince, bu desteğin üzerine bir hayli daha alçalırlar, alçaldıkça da alçalırlar.

Yolları açık olsun, hizaya dizildikçe alçaklıkta yarışanların! Hep birlikte yok olana kadar bu alçaklığın kendine has bir yolu vardır!

Bir de azgınların azdıkça yaklaşan, koşuşan, tepe takla onları götürecek olan ecelleri vardır!