..............

m 201

Peygamber Yolu CeridesiMetin Kaplan´a -özgürlük- Peygamber Yolu TR AR  DE

ANA SAYFA ..............Yenilikler ..............Kitaplar..............Bildiriler ..............Hutbeler.............. D-I-A Dergisi ...


Düzen değişmediği sürece, muhtıralar gelir muhtıralar gider!.

Kemal´in Amirallerinden 103 işe yaramaz, yeniden bayrağı çekti..

Fransız menşeili Jön Türkler, satılmış paşalar Kemaller, veraset altındaki generaller ve onların bitmeyen darbeleri..

Bunlara bakıldığında, son yüzyılda Anadolu Halkı´nın üzerinde bir kambur gibi, gereksiz kanı beş para etmez yükler konumundalar. En küçük bir sarsıntıda başlarını kaldırarak, yıkıma programlanmış bir musibet tellalı gibi beklemekteler. Ortada bir sessizlik mi hâkim, bir sükûnet ve sadelik mi hakim, insanımız şöyle biraz nefes mi alıyor, işte fırsat bu fırsat!.

Dışarıdan bir işaret gelir ve bu odaklar harekete geçer.. Seçilmiş karanlık odaklar olarak, toplantılar yaparlar, muhtırayı kaleme alırlar ve karanlık senaryolarını gecenin zifiri karanlığında yürürlüğe koyarlar. Ertesi günün sabahında medyada, gazetelerde ve internet de birden gündeme hâkim olurlar. Artık onlar konuşulur ve onlarda herkesin ürkmesini ve korkmasını beklerler!.

İşte satılmış omuzu kalabalıkların beslendiği anın gelişi bu şekilde başlar ve toplumu kargaşaya sürüklemenin fırsatı, böylecene yeniden doğmuş olur.

Şu günlerde yine böyle bir senaryonun ortaya koyulduğunu görüyoruz. Kemal´in 103 Amiralleri harekete geçti ve dış ülkelerin piyonu olarak, yeniden gündemi kendi çizdikleri senaryonun üzerine çektiler.


Dün yaptıkları darbeler ve ihtilaller gibi bu gün de aynısını yapmaktalar ve yarınlardan da aynı bozgunculuğu yapacaklar!.

Bundan önceki bozgunculuklarında görüldüğü gibi, insanları birbirine düşürecekler, dine İslam´a saldıracaklar, ekonomiyi ve kasaları da boşaltarak, görevlerini harfiyen yerine getirecekler.

Onlardan kökten kurtulmanın bir yolu vardır, o da bu ülkenin üzerine musallat olan şu kirli rejimi, Kemalizmi değiştirmekten geçer.

Kemal´in Amirallerinden kurtulmak için, ilk önce Anadolu´yu Kemal´in dikta rejiminden kurtarmak gerekir. Daha sonra da bu küçük şahsiyetsiz Kemal´in Amirallerini tek tek deşifre ederek, Şeriat Mahkemelerinin önüne çıkarmaktan geçer.

İşte o zaman temelden bir temizlik yapılmış ve böyle gereksiz Amirallerden kurtulmuş oluruz.

Güzel ve iyi günlere geçmenin temel şartı, şu kötü düzende ve kötü insanlardan kurtulmaya bağlıdır.


Hep birlikte el ele ve gönül gönüle verelim de, şu belalı ´Kemallerden´ ve onların düzenlerinden kökten kurtulalım.

Unutmayalım ki, karanlık günlerin en zifiri gecesi, aydınlık ve güzel günlerin doğuşunun müjdesini verir!..