..............

m 201

Peygamber Yolu CeridesiMetin Kaplan´a -özgürlük- Peygamber Yolu TR AR  DE

ANA SAYFA ..............Yenilikler ..............Kitaplar..............Bildiriler ..............Hutbeler.............. D-I-A Dergisi ...


„İstanbul Sözleşmesi“ koruma maskesi altında, yıkıma programlanmış ´ Truva Atı´!.

Korumak kollamak, haklarını savunmak, taraftar olmak.. Kadınlar için böyle bir hedefi güttüğünü savunan Avrupa Topluluğu, ne gariptir ki, kadınlar hakkında bir kararnamesini “İstanbul Sözleşmesi” olarak, 2011 yılında piyasaya sürdü.

Bunun altında yatan iki anlam olabilirdi: Birincisi, kendilerine göre ´kadınları haklarından eden´ İslam alemine ders mahiyetinde bir mesajın verilmesi.. İkincisi olarak da, İslam´ın başkenti İstanbul´u seçerek ve bunu kamufle ederek, bu yolla aile düzenimize kökten bir saldırı gerçekleştirmektir. Kararnamenin sonucu da zaten onu gösteriyor.

Toplumda aileler arası şiddet arttı, boşanmalar zirve yaptı ve evliliklere de ara verildi. Bu kararnameyle Avrupa Topluluğu, Türkiye aracılığıyla, İslam âleminin aile yuvasını kökten fesada çevirmeye çalıştı.

Sapıklara ve sapkınlara yol açıldı!.

Bu sözleşmenin ikinci ayağına gelince, sapık erkek ve sapkın kadınlara yer verilerek önleri açıldı, onlara gün doğdu. Bu sözleşmenin ana maddelerinde birisiyle de, ipi kopmuşlar normal evli eşlerin konumuna getirildiler ve kabul gördüler. Sapkınlıkları normalleşti ve hocalara ´Nikâhlarını kıysınlar´ diyerek, yer vermedikleri kaldı! Kendi Hıristiyan toplumunda bunu başarmışlardı ve papazlarda bu ´belirsizlerin´ nikâhını kıyıyorlardı.

Son on sene içerisindeki gelişmelere bakıldığında, makyajlı erkeklerin sarmaş dolaş ulu ortamda gezmelerine ve zıvana da çıkan erkek kılıklı kadınların çığlıklarına şahitlik eyledik. Avrupa modeli çağ atlamanın en önemli ana maddelerinden bir tanesi de buydu galiba!.

Avrupa´da gelen kirli yasalar, yeniden Avrupa´ya iade edildi!.

Bu yasanın yeniden Avrupa´ya iade edilmesi ve ´İstanbul´ isminin temize çıkarılması, çok önemli bir adımdı. Bunun darısı, toplumu derinden etkileyen, diğer zararlı maddelere: Zinayı haramlıktan çıkaran maddeye, domuz etini diğer etlerin seviyesine çıkaran maddeye..

Sırada bu Müslüman milletle uyuşmayan laiklik maddesine ve sırada.. Anadolu toprakları ile kat’i uyuşmayan ´demokratik´ düzenine..

Bu topluma yeniden huzurun gelmesi için birisi ´İslam´, diğeri de ´Şeriat´ olmak zorunda.