..............

m 201

TR AR  DE

ERDOĞAN: ‘‘AVRUPA NE DEDİYSE YAPTIK!‘‘

’’Dinlerine tabi olmadıkça, Yahudiler de Hıristiyanlar da asla senden hoşnut olmayacaklardır!..’’ (Bakara; 120)

’’Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin! Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse şüphesiz o, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğunu hidayete erdirmez!’’ (Maide; 51)

T.C. Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Ülkemizin tam üyeliği için hangi şartları önümüze getirdilerse ‘tamam‘ dedik, ne dedilerse yaptık, ne istedilerse taahhüt ettik fakat sonuçta ortaya çıktı ki, AB’nin bizi tam üye yapmaya en başından beri niyeti yokmuş” dedi.

Evet, haklısınız! Başta ABD ve İsrail olmak üzere; Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, NATO, İMF ve ne kadar İslam düşmanı birim ve oluşum varsa onların her dediğini, her isteğini emir telakki edip, kayıtsız ve şartsız harfi harfine yerine getirdiniz.

Cenâb-ı Hakk‘ın yasaklamış olmasına rağmen sırf AB uyum yasaları çerçevesinde; Kopenak kriterleri diye zinayı yasak olmaktan çıkardınız. Böylece günah ve fuhuş kapısını araladınız.Domuzun üretimine onay verdiniz. Hınzırı kasaplık hayvan statüsüne koydunuz.


Avrupa menşeili İstanbul Sözleşmesi’ni Müslümanların başına bela ettiniz. Böylece aileyi, nesli ve toplumu ifsat eden büyük bir cürüme imza attınız. Ateistlerin ve cinsi sapıkların dernek kurmalarına müsade ettiniz.

Ve daha nice helalleri haram, haramları da helal saydınız sırf kâfirler istedi diye…


Halk da buna seyirci kaldı. Daha kötüsü alıştı ve kabullendi…
Siz hükümet olarak bütün bu günah, haram, küfür ve şirkleri yaparken, etrafınızdaki Hoca’lar, Hacı’lar, Müftüler,
Hatipler adeta üç maymunu oynadılar, sizleri ikaz edip uyarmadılar, uyaranları da siz ciddiye almadınız!

Merhum Cemaleddin Hocaoğlu bir konuşmasında demiş olduğu gibi:

„Beyler, dikkat edin! Mekke’ye gidiyorum derken, Moskova’ya gidersiniz!“

Evet AK Parti’yi destekleyen taban belki Mekke’ye varmak istiyorlar, ama destekledikleri; oy verdikleri parti onları ne yazık ki, Anıtkabir’e, o putun yanına götürdü.

Yine akıllarını başlarına almazlarsa belki bu sefer onları ta Washington’a; Brüksele; Roma‘ya veya Tel Aviv’e götürür…


Oralara gittikten sonra da iş işten geçmiş olur…